Bambola (1996)

Bambola Filminin Konusu

Bedava 1080p kalitede erotik film  Bambola izle Lea, Sandro'dan ayrıldıktan sonra özgürlüğünü keşfetmeye başlar ve cinsellikle ilgili yeni deneyimlere yönelir. Carla ise zorla girdiği fuhuş dünyasında hayatta kalmaya çalışır. Marta ise öğrencileriyle olan ilişkisi nedeniyle sorunlar yaşar.Film Özeti: 'Bambola,' Marco Ferrari'nin yönettiği bir erotik drama filmidir. Film, Lea, Carla ve Marta adlı üç kadının hayatını merkeze alır. Lea, zengin bir işadamı olan Sandro ile evlidir ancak boşanmaya karar verir. Carla, bir fuhuş çetesi tarafından kaçırılır ve zorla çalıştırılır. Marta ise genç bir öğretmendir.Film, üç kadının yaşadığı farklı erotik deneyimleri ve bu deneyimlerin hayatlarına olan etkilerini anlatarak cinsellik, özgürlük ve toplumsal beklentiler üzerine odaklanır.Eleştiriler ve İzleyici Yorumları: 'Bambola,' erotik sahneleri, karmaşık karakterleri ve cinsellikle ilgili derin temaları işlemesi nedeniyle eleştirmenlerden ve izleyicilerden çeşitli yorumlar almıştır. Film, cinsellikle ilgili tabuları yıkmaya çalışmasıyla dikkat çeker.

Bambola İzleyin

'Bambola izle'  film birçok online platformda ve dijital medya servisinde izlenebilir. Ancak izleme öncesinde yaş sınırlamalarını ve içerik uygunluğunu göz önünde bulundurmanız önemlidir.'Bambola,' cinsellik ve özgürlük temalarını işleyen çarpıcı bir erotik drama filmidir. 'Bambola izle'  izleyicilere, üç farklı kadının cinsellikle dolu hayat hikayelerini keşfetme fırsatı sunuluyor. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
4.167 (47 oy)
Beğeniler
İzlenme
83
Yapım Yılı
Süre
95 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Bambola fragmanını izle
1996
Valeria Marini
Valeria Marini
Mina 'Bambola'
Stefano Dionisi
Stefano Dionisi
Flavio
Jorge Perugorría
Jorge Perugorría
Furio
Manuel Bandera
Manuel Bandera
Settimio
Anita Ekberg
Anita Ekberg
Mamma Greta
Antonino Iuorio
Antonino Iuorio
Ugo
Lilli Berquini
Lilli Berquini
La Capretta
Bigas Luna
Bigas Luna
Director
Bigas Luna
Bigas Luna
Yazar
Cesare Frugoni
Cesare Frugoni
Yazar

Bambola Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film