Çarpışma (1996)

Çarpışma Filminin Konusu

Çarpışma (1996) (Crash - 1996)

Türü:
Bedava 1080p kalitede erotik film crash çarpışma izle Film Özeti: Çarpışma, yönetmen adı tarafından kaleme alınan bu unutulmaz film, kesişen hayatlar, ırk ve sosyal konular etrafında dokunan derin bir hikayeyi anlatan bir dramadır.Film, Los Angeles'ta geçen bir dizi çarpıcı olayı konu alır:Bağlantısız gibi görünen insanların hayatları, bir trafik kazası sonrasında birbirine bağlanır. Irk, sınıf ve kültürel farklılıkların ön planda olduğu bu olay, karakterlerin yaşamlarını kökten değiştirir. Birbirinden farklı geçmişlere sahip insanların yolları kesişir ve olaylar, günlük hayatın ötesine geçerek izleyicilere derin bir düşündürme sunar.Çarpışma, çeşitli karakterlerin gözünden olaylara bakarak, ırkçılık, önyargı ve insan ilişkilerinin karmaşıklığını vurgular. Film, karmaşık örgüsü ve güçlü performanslarıyla izleyiciyi etkileyici bir duygu yoğunluğuna sürükler.

Crash Film Hakkında Diğer Bilgiler:

Çarpışma (1996), yönetmen adı tarafından özenle çekilen bu etkileyici film, izleyicilere derinlemesine düşündürücü bir deneyim sunar. Çarpışma izle seçeneğiyle, bu önemli dramayı çeşitli platformlarda izleyebilir ve karakterlerin içsel yolculuklarını keşfederken, ırk ve sosyal konulara dair önemli perspektiflere tanıklık edebilirsiniz Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.433 (986 oy)
Beğeniler
İzlenme
74
Yapım Yılı
Süre
100 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Çarpışma fragmanını izle
1996
James Spader
James Spader
James Ballard
Holly Hunter
Holly Hunter
Helen Remington
Elias Koteas
Elias Koteas
Vaughan
Deborah Kara Unger
Deborah Kara Unger
Catherine Ballard
Rosanna Arquette
Rosanna Arquette
Gabrielle
Peter MacNeill
Peter MacNeill
Colin Seagrave
Cheryl Swarts
Cheryl Swarts
Vera Seagrave
David Cronenberg
David Cronenberg
Director
David Cronenberg
David Cronenberg
Yazar
J.G. Ballard
J.G. Ballard
Yazar

Çarpışma Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film