Dokuz Buçuk Hafta (1986)

Dokuz Buçuk Hafta Filminin Konusu

Sansürsüz +18 yetişkin 1080p erotik film Dokuz Buçuk Hafta - Nine 1/2 Weeks izle yönetmen Adrian Lyne'ın imzasını taşıyan bir romantik drama filmidir. Elizabeth, galeri müdürü olarak çalışan güzel ve bağımsız bir kadındır. Bir gün, finans uzmanı John ile tanışır ve aralarında tutkulu bir ilişki başlar.Dokuz Buçuk Hafta - Nine 1/2 Weeks, İkilinin arasındaki çekim, zamanla tutku dolu anlara dönüşür. Ancak, John'un gizemli ve kontrolcü tavırları, ilişkiyi karmaşık hale getirir. Dokuz buçuk hafta boyunca süren bu yoğun ilişki, sınırları zorlar ve izleyiciyi duygusal bir yolculuğa çıkarır.Dokuz Buçuk Hafta izle seçeneğiyle izleyicilere sunulan bu film, erotik unsurları ve romantizmi ustalıkla bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim sunar.romantik drama, erotik film, tutkulu ilişki.

Dokuz Buçuk Hafta

'Tutkunun ve Çekiciliğin Dansı: Dokuz Buçuk Hafta - Nine 1/2 Weeks'in Romantik Dünyası'Bu niş başlık, filmin içindeki tutku dolu ilişkileri ve duygusal karmaşıklığı vurgulayarak içeriğinizi zenginleştirebilir. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.102 (899 oy)
Beğeniler
İzlenme
147
Yapım Yılı
Süre
117 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Dokuz Buçuk Hafta fragmanını izle
1986
Mickey Rourke
Mickey Rourke
John
Kim Basinger
Kim Basinger
Elizabeth
Margaret Whitton
Margaret Whitton
Molly
David Margulies
David Margulies
Harvey
Christine Baranski
Christine Baranski
Thea
Karen Young
Karen Young
Sue
Dwight Weist
Dwight Weist
Farnsworth
Adrian Lyne
Adrian Lyne
Director
Sarah Kernochan
Sarah Kernochan
Yazar
Zalman King
Zalman King
Yazar
Patricia Louisianna Knop
Patricia Louisianna Knop
Yazar

Dokuz Buçuk Hafta Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film