Düşler, Tutkular ve Suçlar (2003)

Düşler, Tutkular ve Suçlar Filminin Konusu

Düşler, Tutkular ve Suçlar (2003) (The Dreamers - 2003)

Türü: , ,
Bedava 1080p kalitede erotik film 'The Dreamers - Düşler, Tutkular & Suçlar' Film İzleme Film Özeti: 'The Dreamers - Düşler, Tutkular & Suçlar,' 1968 Paris'inde geçen, Bernardo Bertolucci'nin yönetmenliğini üstlendiği bir erotik dram filmidir. Film, Mayıs Olayları'nın gölgesinde, birbirine çekilen üç genç karakterin hikayesini anlatır.Matthew, Isabelle ve Theo, aynı evde yaşayan üç gençtir. Bu üç genç, birlikte vakit geçirerek, sinema üzerinden ortak bir tutkuya sahip olurlar. Ancak bu dostluğun ve tutkunun arkasında, gençlerin cinsellik, bağlılık ve aykırılık üzerine yaşadıkları karmaşık bir hikaye yatar.Film, gençlerin içsel çatışmalarını, sosyal değişimlere direnişlerini ve birbirlerine olan bağlılıklarını cesurca ele alır. Aynı zamanda, özgürleşmenin ve isyanın sembolik bir temsilini sunarak, izleyicilere derin bir düşünsel deneyim yaşatır.Eleştiriler ve İzleyici Yorumları: 'The Dreamers - Düşler, Tutkular & Suçlar,' yönetmenin sinemasal üslubu, oyunculuk performansları ve cesur temasıyla eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu eleştiriler almıştır. Film, erotik sahneleri ve derin anlam katmanları ile dikkat çeker.

'The Dreamers - Düşler, Tutkular & Suçlar İzleyin

'Düşler, Tutkular & Suçlar izle' anahtar kelimesiyle yapılan aramalarda, film birçok online platformda ve dijital medya servisinde izlenebilir. Ancak izleme öncesinde yaş sınırlamalarını ve içerik uygunluğunu göz önünde bulundurmanız önemlidir.'The Dreamers - Düşler, Tutkular & Suçlar,' gençlik, özgürlük ve aşk temalarını çarpıcı bir şekilde işleyen bir film olarak öne çıkıyor. 'Düşler, Tutkular & Suçlar izleme'  araştıran izleyicilere, unutulmaz bir sanatsal deneyim ve sıra dışı bir hikaye sunma fırsatı sunuluyor Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.199 (2657 oy)
Beğeniler
İzlenme
58
Yapım Yılı
Süre
115 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Düşler, Tutkular ve Suçlar fragmanını izle
2003
Michael Pitt
Michael Pitt
Matthew
Eva Green
Eva Green
Isabelle
Louis Garrel
Louis Garrel
Theo
Anna Chancellor
Anna Chancellor
Mother
Robin Renucci
Robin Renucci
Father
Jean-Pierre Kalfon
Jean-Pierre Kalfon
Himself
Jean-Pierre Léaud
Jean-Pierre Léaud
Himself
Bernardo Bertolucci
Bernardo Bertolucci
Director
Gilbert Adair
Gilbert Adair
Yazar

Düşler, Tutkular ve Suçlar Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film