Gözü Tamamen Kapalı (1999)

Gözü Tamamen Kapalı Filminin Konusu

Gözü Tamamen Kapalı (1999) (Eyes Wide Shut - 1999)

Türü: , ,
Bedava 1080p kalitede erotik film Gözü Tamamen Kapalı' Film izlemeFilm Özeti: 'Gözü Tamamen Kapalı,' erotik bir romantik dram filmi olarak karşımıza çıkan bir yapım. Film, tutku, aşk ve cinselliği iç içe geçiren bir hikayeyi anlatır. Baş karakter, sıradan bir hayat yaşayan ve sıkılan bir kadındır. Ancak hayatı, bir yabancıyla tanıştığında beklenmedik bir dönüş alır.Ana karakter, kendisini bir tutkulu aşkın içinde bulurken, bu aşk onun hayatına yeni bir renk ve heyecan katmaktadır. Ancak bu aşk, sadece fiziksel değil, aynı zamanda duygusal bir yolculuğu da beraberinde getirir. İki karakter arasındaki çekim ve çatışma, film boyunca izleyiciyi etkileyici bir atmosferin içine çeker.Eleştiriler ve İzleyici Yorumları: 'Gözü Tamamen Kapalı,'Eyes Wide Shu  erotik sahneleri, etkileyici atmosferi ve karakterler arasındaki kimyasıyla dikkat çeker. Film, aşkın karmaşıklığını ve cinselliğin duygusal bağlar üzerindeki etkisini işlemesi nedeniyle eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu değerlendirmeler almıştır.

'Gözü Tamamen Kapalı İzle: Nerede ve Nasıl İzlenebilir?

Eyes Wide Shu izle' anahtar kelimesiyle yapılan aramalarda, film birçok online platformda ve dijital medya servisinde izlenebilir. Ancak izleme öncesinde yaş sınırlamalarını ve içerik uygunluğunu dikkate almanız önemlidir.'Gözü Tamamen Kapalı,' erotik bir aşk hikayesini izleyiciye sunan etkileyici bir film olarak öne çıkıyor. 'Gözü Tamamen Kapalı izleyin', tutkulu bir aşkın ve duygusal bir serüvenin içinde kaybolma fırsatı sunuluyo Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.473 (5643 oy)
Beğeniler
İzlenme
121
Yapım Yılı
Süre
159 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Gözü Tamamen Kapalı fragmanını izle
1999
Tom Cruise
Tom Cruise
Dr. William Harford
Nicole Kidman
Nicole Kidman
Alice Harford
Sydney Pollack
Sydney Pollack
Victor Ziegler
Marie Richardson
Marie Richardson
Marion Nathanson
Rade Šerbedžija
Rade Šerbedžija
Milich
Todd Field
Todd Field
Nick Nightingale
Vinessa Shaw
Vinessa Shaw
Domino
Stanley Kubrick
Stanley Kubrick
Director
Stanley Kubrick
Stanley Kubrick
Yazar
Arthur Schnitzler
Arthur Schnitzler
Yazar
Frederic Raphael
Frederic Raphael
Yazar

Gözü Tamamen Kapalı Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film