Sekreter (2002)

Sekreter Filminin Konusu

Sansürsüz +18 yetişkin 1080p erotik film  Film Konusu: 'Sekreter filmi izle' yönetmenliğini Steven Shainberg'in üstlendiği, 2002 yapımı bir erotik dram filmidir. Başrolde Maggie Gyllenhaal ve James Spader yer almaktadır. Film, sıradışı bir hikayeye odaklanarak, genç bir kadının sıradan bir sekreterlik işinde başından geçen olağanüstü olayları konu alır. Lee Holloway (Maggie Gyllenhaal), kendine zarar verme eğilimleri olan genç bir kadındır. Lee, E. Edward Grey adlı misteriyöz bir avukatın (James Spader) sekreteri olarak işe başlar. İkili arasında gelişen tuhaf ve çekici ilişki, izleyiciyi duygusal bir yolculuğa davet eder.Film Yönetmeni: Steven Shainberg, 'Sekreter izle' filminin yönetmenidir. Shainberg, filmde erotik ve dramatik unsurları başarıyla harmanlayarak, sıradışı bir aşk hikayesini izleyiciyle buluşturmuştur.Film Oyuncuları:
  • Maggie Gyllenhaal: Lee Holloway
  • James Spader: E. Edward Grey
Maggie Gyllenhaal, Lee Holloway karakterine can vererek etkileyici bir performans sergilerken, James Spader da Grey karakteriyle filmde unutulmaz bir izlenim bırakmaktadır. İki başrol oyuncusu arasındaki kimya, filmi daha da çekici kılmaktadır.Film Hakkında: 'Sekreter izleme' cinselliği ve duygusal bağları işleyen sıra dışı bir yapıttır. Erotik sahnelerle dolu olmasının yanı sıra, karakterlerin içsel çatışmalarını ve gelişimlerini ele alan derin bir dramatik yapısı vardır. Steven Shainberg'in yönetmenliğindeki film, seyircisini sıradanlıktan uzaklaştırarak, farklı bir aşk hikayesine sürükler. 'Sekreter İzle' anahtar kelimesiyle bu özgün ve etkileyici filmi keşfedin, sıra dışı bir aşkın kapılarını aralayın. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.79 (1468 oy)
Beğeniler
İzlenme
133
Yapım Yılı
Süre
107 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Sekreter fragmanını izle
2002
Maggie Gyllenhaal
Maggie Gyllenhaal
Lee Holloway
James Spader
James Spader
E. Edward Grey
Jeremy Davies
Jeremy Davies
Peter
Lesley Ann Warren
Lesley Ann Warren
Joan Holloway
Stephen McHattie
Stephen McHattie
Burt Holloway
Amy Locane
Amy Locane
Lee's Sister
Patrick Bauchau
Patrick Bauchau
Dr. Twardon
Steven Shainberg
Steven Shainberg
Director
Erin Cressida Wilson
Erin Cressida Wilson
Yazar
Mary Gaitskill
Mary Gaitskill
Yazar

Sekreter Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film