Temel İçgüdü 2 (2006)

Temel İçgüdü 2 Filminin Konusu

Temel İçgüdü 2 (2006) (Basic Instinct 2 - 2006)

Türü: , ,
Bedava 1080p kalitede erotik film Basic Instinct 2 - Temel İçgüdü 2 izleFilm Özeti: 'Basic Instinct 2 - Temel İçgüdü 2,' Michael Caton-Jones'un yönettiği erotik ve gerilim türündeki bir filmidir. Film, ilk 'Basic Instinct' filminden sekiz yıl sonra gelir ve Catherine Tramell karakterini Sharon Stone'un canlandırdığı bu devam filmi, yine cinsellik ve suç temasını işlemektedir.Catherine Tramell, Londra'da yaşayan bir yazar ve suç romanı yazarıdır. Ancak bir psikiyatristin ölümüyle bağlantılı olarak soruşturulmaya başlar. Detektif Roy Washburn, Catherine'ın geçmişi ve davaya karışma sebeplerini araştırmaya başlar. Catherine'ın karmaşık karakteri, izleyiciyi suç ve cinsellikle dolu bir gerilim dolabına sokar.Film, cinsellik, güç, suç ve manipülasyon gibi temaları işleyerek izleyiciye gerilim dolu bir deneyim sunar. Catherine'ın çekici ve tehlikeli dünyası, film boyunca gizemini korur ve seyirciyi sürükleyici bir hikayenin içine çeker.Eleştiriler ve İzleyici Yorumları: 'Temel İçgüdü 2,' erotik sahneleri, gerilim dolu atmosferi ve Sharon Stone'un etkileyici performansı nedeniyle dikkat çeker. Ancak, ilk filmle kıyaslandığında eleştirmenlerden ve izleyicilerden daha karışık yorumlar alabilir.

'Temel İçgüdü 2 İzle: Nerede ve Nasıl İzlenebilir?

'Temel İçgüdü 2 izleyin  film birçok online platformda ve dijital medya servisinde izlenebilir. Ancak izleme öncesinde yaş sınırlamalarını ve içerik uygunluğunu göz önünde bulundurmanız önemlidir Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.058 (702 oy)
Beğeniler
İzlenme
119
Yapım Yılı
Süre
114 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Temel İçgüdü 2 fragmanını izle
2006
Sharon Stone
Sharon Stone
Catherine Tramell
David Morrissey
David Morrissey
Michael Glass
Charlotte Rampling
Charlotte Rampling
Milena Gardosh
David Thewlis
David Thewlis
Roy Washburn
Stan Collymore
Stan Collymore
Kevin Franks
Indira Varma
Indira Varma
Denise Glass
Heathcote Williams
Heathcote Williams
Jakob Gerst
Michael Caton-Jones
Michael Caton-Jones
Director
Joe Eszterhas
Joe Eszterhas
Yazar
Leora Barish
Leora Barish
Yazar
Henry Bean
Henry Bean
Yazar

Temel İçgüdü 2 Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film