Tutku İmparatorluğu (1976)

Tutku İmparatorluğu Filminin Konusu

Tutku İmparatorluğu (1976) (In the Realm of the Senses

Türü: ,
Tutku İmparatorluğu Filmi- Full HD İzle  aşk ve entrika dolu bir dram filmidir. Bu filmde, başarılı bir iş adamının karşılaştığı zorluklar ve aşkla dolu bir serüven anlatılır. İzleyicileri etkileyen bir hikaye sunarak, Tutku İmparatorluğu filmi izleyicilere gerçek bir duygusal deneyim yaşatır.

Film Konusu: Tutku İmparatorluğu

Tutku İmparatorluğu, izleyicilere duygusal ve gerilim dolu anlar sunan bir filmidir. İhanetler, tutkulu aşk ve hayatta kalma mücadeleleri, filmin temel öğelerini oluşturur. Akılda kalıcı performanslar, sürükleyici bir hikaye ve etkileyici görsellik, Tutku İmparatorluğu'nu unutulmaz kılar. Tutku İmparatorluğu filmini ilgi çekici ve anlaşılır bir şekilde anlatmaktadır. Film, izleyicilerine duygusal bir yolculuk sunarak, aşk ve ihanetin birbirine nasıl karıştığına dair bir perspektif sunar. Keyifli seyirler! Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.6 (562 oy)
Beğeniler
İzlenme
122
Yapım Yılı
Süre
105 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Tutku İmparatorluğu fragmanını izle
1976
Tatsuya Fuji
Tatsuya Fuji
Kichizo Ishida
Eiko Matsuda
Eiko Matsuda
Sada Abe
Aoi Nakajima
Aoi Nakajima
Toku
Meika Seri
Meika Seri
Matsuko
Mariko Abe
Mariko Abe
Tomi Mitsuboshi
Tomi Mitsuboshi
Hiroko Fuji
Hiroko Fuji
Nagisa Ōshima
Nagisa Ōshima
Director
Nagisa Ōshima
Nagisa Ōshima
Yazar
Kōji Wakamatsu
Kōji Wakamatsu
Yazar

Tutku İmparatorluğu Hakkında Yorumlar (0)background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film